Domů

Aktuality

Bohoslužby

Kostely

Fotogalerie

Odkazy

 

 

 

 


 

 

 

 

Poutní Mše Svaté v roce 2019:

 

Ostružná – 6.1.209 (Zjevení Páně)

Chrastice – neděle 16. června v 11.00 hod. (Svatá Trojice)

Nová Senínka – neděle 23. června v 11.00 hod. (Sv. Jan Křtitel)

Staré Město26. – 28. července  (Sv. Anna)

                               26.7. pátek v 17.00 hod.

                               27.7. sobota v 10.00

                               28.7. neděle v 10.00 hod.

Petříkov – sobota 10. srpna v 18.00 hod. (Sv. Vavřinec)

Branná                   neděle 18.srpna v 10.00 hod. (Nanebevzetí Panny Marie)

Kunčice – neděle 15. září v 11.00 hod. (Panna Maria Bolestná)

Branná – neděle 29. září  v 11.00 hod. (Sv. Michael Archanděl)

Vikantice – neděle 3. listopadu v 11.00 hod. (Sv. Volfgang)

 

 

 

 

Kaple Panny Marie Bolestné v Kunčicích

 

Mše svaté v roce 2019

Mše Svatá bude v následující soboty v 16:00

 

 

02.02.2019.

02.03.2019.

06.04.2019.

04.05.2019.

01.06.2019.

15.09.2019. – neděle – pouť v 11:00.

05.10.2019.

02.11.2019.

07.12.2019.

25.12.2019 – Vánoční Mše Svatá v 16:00.

 

 

 

Velikonoční bohoslužby 2019

 

18.4. Zelený Čtvrtek - Památka poslední večeře Páně

 

Staré Město          18.00

 

19.4. Velký Pátek - Památka umučení Páně

 

Staré Město            9.00 - Ranní chvály

Staré Město           15.00

Branná                   16.30

 

20.4. Bílá Sobota

 

Staré Město:          9.00 - Ranní chvály, po nich

  do         19.30 - Modlitební bdění u Božího hrobu

               20.00 - VELIKONOČNÍ VIGILIE

                               Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

 

21.4. Neděle Zmrtvýchvstání Páně

 

Branná                    8.00

Staré Město            9.30

Ostružná                               11.00

 

22.4.  Velikonoční Pondělí

 

Staré Město          9.30

 

 

 

Dušičková pobožnost na hřbitovech se bude konat:

 

2. 11. 2019 (sobota)

 

Staré Město: 9:30 -  Mše Svatá pak pobožnost na hřbitově

13.30. – Branná

14:00 - Vikantice

14.30. - Šléglov

15.00.      Nová       Senínka

Ostružná:                v 17:30, pak Mše Svatá v 18.00 v kostele.

 

 

 

Vánoční bohoslužby 2019

 

24. prosince –  Štědrý Večer

Ostružná – 19:00

Branná – 20:30

Staré Město – 22:00

 

25. prosince SLAVNOST NAROZENÍ PÁNĚ

Staré Město –  9:30

Branná – 11:00

Kunčice – 16:00

 

26. prosince –– Svátek svatého Štěpána

Staré Město –  9:30

Chrastice – 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

úklid a výzdoba kostela -2018

 

Týden

Datum

Příjmení

7.

12.-18.2.

Benešová M.–Štanglová A.

8.

19-25.2.

Ovčiariková - Příhodová

9.

26.2.-4.3.

ZychováPouliková - Koukolová

10.

5-11.3.

Rohoňová

11.

12-18.3.

Lysáková - Bilošová

12.

19-25.3.

Pešková J. – Pešková V.

13.

26.3.-1.4.

VELIKONOCE

Konyariková - Novotná

14.

2-8.4.

Jonákoví

15.

9-15.4.

Langrová

16.

16-22.4.

Sitta Ladislav a Anna

17.

23-29.4.

Pařízková

18.

30.4.-6.5.

Pešková B. - Marisková L.

19.

7-13.5.

A.Moštěková - Stöhrová

20.

14-20.5.

Benešová M.–Štanglová A.

21.

21-27.5.

Ovčiariková - Příhodová

22.

28.5.-3.6.

ZychováPouliková - Koukolová

23.

4-10.6.

Rohoňová

24.

11-17.6.

Lysáková - Bilošová

25.

18-24.6.

Pešková J. – Pešková V.

26.

25.6.-1.7.

Konyariková - Novotná

27.

2-8.7.

Jonákoví

28.

9-15.7.

Langrová

29.

16-22.7.

Sitta Ladislav a Anna

30.

23-29.7. POUŤ

Pařízková

31.

30.7.-5.8.

Pešková B. - Marisková L.

32.

6-12.8.

A.Moštěková - Stöhrová

33.

13-19.8.

Benešová M.–Štanglová A.

34.

20-26.8.

Ovčiariková - Příhodová

35.

27.8.-2.9.

ZychováPouliková - Koukolová

36.

3-9.9.

Rohoňová

37.

10-16.9

Lysáková - Bilošová

38.

17-23.9.

Pešková J. – Pešková V.

39.

24-30.9.

Konyariková - Novotná

40.

1-7.10.

Jonákoví

41.

8-14.10.

Langrová

42.

15-21.10.

Sitta Ladislav a Anna

43.

22-28.10.

Pařízková

44.

29.10.-4.11.

Pešková B. - Marisková L.

45.

5-11.11.

A.Moštěková - Stöhrová

46.

12-18.11.

Benešová M.–Štanglová A.

47.

19-25.11.

Ovčiariková - Příhodová

48.

26.11.-2.12.

ZychováPouliková - Koukolová

49.

3-9.12.

Rohoňová

50.

10-16.12.

Lysáková - Bilošová

51.

17-23.12.

Pešková J. – Pešková V.

52.

24-30.12. VÁNOCE

Konyariková - Novotná

53.

31.12.2018.-2.1.2019.

Jonákoví

1.

3-9.1.2019.

Langrová

2.

10-16.1.2019.

Sitta Ladislav a Anna

3.

17-23.1.2019.

Pařízková

4.

24-30.1.2019.

Pešková B. - Marisková L.

5.

31.1.-6.2.2019.

A.Moštěková - Stöhrová

 

Omlouváme se těm, kteří nejsou v seznamu. Prosíme, ať se nahlásí nebo připíšou do seznamu nebo pod rozpisem. Okamžitě budou zařazení do seznamu. Ať víme, komu máme poděkovat za starost o kostel.

 

Důležité:

1.   Na den, ve kterém se bude uklízet, se domluvte prosím, mezí sebou.

2.   Klíče si převezměte v neděli po Mší Svaté.

3.   Kostel otevřete v neděli a o svátcích půl hodiny před Mší Sv. V ostatní dny není třeba.

4.   Vždy zkontrolujte, jestli je kostel dobře zavřeny.

5.   Svícny a kovové předměty čistit jen vodou nebo speciálním prostředkem nesnažÍt se seškrábÁVAT vosk – pak se to už nespraví.

6.   Pří úklidu nezapomínáme hlavně na to co je v kostele nejdůležitější – na Hlavní Oltář se Svatostánkem, pak co jde tak vysajeme, zameteme, utřeme. A zalijeme kytky (když je teplo tak častěji).

 

Děkujeme všem lidem dobré vůle, kteří se zapojili do úklidu kostela.

Ať Vám Pán Bůh žehná.

 

 

 

starší zprávy »

 

ŘKF Staré Město. Všechna práva vyhrazena.